FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy na numer konta organizatora:

17 1600 1462 1732 8591 8000 0001

W tytule przelewu proszę podać: Członkostwo [imię, nazwisko, grupę uczestnika oraz miasto gdzie chodzi na zajęcia] np. Członkostwo Marcin Kowalski Grupa 1 Bochnia

Drugim sposobem jest dokonanie płatności online poprzez swój Panel Rodzica w systemie ActivNow.

Zgodnie z regulaminem (§2/5), płatności za zajęcia dokonujemy do 10 dnia miesiąca „z góry” lub do 7 dni od zawarcia umowy (§2/4), czyli otrzymaniu maila o przyjęciu do grupy, dla osób które dokonują swoją pierwszą wpłatę.

Zgodnie z regulaminem (§2/15), płatności za zajęcia traktowane są jako przynależność w grupie i dlatego są niezależne od frekwencji uczestnika.

Rezygnacja z zajęć zgodnie z regulaminem (§2/18), odbywa się z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca.

Kalendarz zajęć oraz rozpiska wysokości opłat za poszczególne miesiące dostępna jest w Panelu Rodzica w systemie ActivNow, jak i również na naszej stronie po kliknięciu tutaj

Każdy rodzic, który zapisał swoje dziecko do nas na zajęcia ma swój dedykowany Panel, żeby do niego się zalogować należy wejść w link wysłany w mailu na adres podany w formularzu zapisów na zajęcia. (tytuł maila: PROTRICKS academy zaprasza do rejestracji w ActiveNow) Następnie wystarczy ustawić swoje hasło.

Późniejsze logowania do Panelu Rodzica ActivNow będą odbywać się przez kliknięcie ikonki, na naszej stronie w prawym górnym rogu lub bezpośrednio poprzez stronę app.activenow.io 

W celu ponownego wysłania zaproszenia do rejestracji w systemie ActivNow lub zmienienia adresu email prosimy o kontakt telefoniczny.